🚗 Při objednávce nad 1500 Kč doprava přes Balíkovnu a PPL - výdejní místo ZDARMA 🚗 Standardně je cena dopravy od 59 Kč

Medové tekuté mýdlo

Dopřejte svým rukou jemné mýdlo s příjemnou medovou vůní. Vaše ruce umyje, zjemní a provoní. Jemné medové mýdlo nedráždí ani suchou pleť, nevysušuje a je šetrné k citlivé pokožce. Vhodné pro mytí během celého dne.

Medové tekuté mýdlo:

  • skvěle umývá

  • fantasticky voní

  • zjemňuje pokožku 


Hmotnost: 300g

175 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení
Medové tekuté mýdlo
Kvalitně a šetrně
Kvalitně a šetrně
Klademe důraz na kvalitní a šetrné zpracování
Med pečlivě zabalíme
Med pečlivě zabalíme
Sklenice medu obdržíte v pořádku
Med z čisté přírody
Český med z čisté přírody
Okolí našich úlů není nijak průmyslově zatíženo

Detailní popis produktu

Medové tekuté mýdlo

Dopřejte svým rukou jemné mýdlo s příjemnou medovou vůní. Vaše ruce umyje, zjemní a provoní. Jemné mýdlo nedráždí ani suchou pleť, nevysušuje a je šetrné k citlivé pokožce. Vhodné pro mytí během celého dne.

Návod k použití: Tekuté mýdlo na ruce se dodává ve 300g balení s pumpičkou. Je vhodné pro časté použití. Nedráždí, nevysušuje, ideální i pro jemnou a citlivou pokožku.

Umývat se medem?

Ano, je to opravdu netypické, ale med má zkrátka na naši pokožku výborné účinky. Působí antimikrobiálně, takže omezuje bakterie, navíc díky vyšší hustotě dodává pocit čistých rukou hned po prvním umytí.

Je vhodný i pro tu nejjemnější pokožku, protože nezpůsobuje žádné podráždění ani nepříjemné alergie. A ještě poslední silný argument, proč se do něj zamilovat – nádherně voní!

Toto medové mýdlo můžeme doporučit pro celou rodinu, od nejmenších dětí až po dospěláky s citlivou pokožkou. I při častém používání zanechá vaše ruce příjemně hebké a pokožka bude stále vláčná.

Pokud máte rádi vůni medu a hledáte kvalitu, je to skvělá volba.


Hmotnost: 300g