🚗 Při objednávce nad 1500 Kč doprava přes Balíkovnu a PPL - výdejní místo ZDARMA 🚗 Standardně je cena dopravy od 59 Kč

Medový krém na ruce

Vaše ruce si zaslouží tu nejlepší péči. Díky používání medového krému je pokožka na rukou jemnávláčná pružná. Med jí dodá bílkovinyminerální látky, vitamíny, enzymy a další látky, které podporují její výživu. Krém je příjemný a nezanechává pocit mastnoty.

  • pro regeneraci a výživu rukou

  • rychle se vstřebá, bez pocitu mastnoty

  • příjemná medová vůně

Hmotnost: 50g

145 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
Medový krém na ruce
Kvalitně a šetrně
Kvalitně a šetrně
Klademe důraz na kvalitní a šetrné zpracování
Med pečlivě zabalíme
Med pečlivě zabalíme
Sklenice medu obdržíte v pořádku
Med z čisté přírody
Český med z čisté přírody
Okolí našich úlů není nijak průmyslově zatíženo

Detailní popis produktu

Medový krém na ruce

Vaše ruce si zaslouží tu nejlepší péči. Díky používání medového krému je pokožka na rukou jemná, vláčná a pružná. Med jí dodá bílkoviny, minerální látky, vitamíny, enzymy a další látky, které podporují její výživu. Krém je příjemný a nezanechává pocit mastnoty.

  • pro regeneraci a výživu rukou
  • rychle se vstřebá, bez pocitu mastnoty
  • příjemná medová vůně

To pravé medové

Krém na ruce patří k nezbytným kosmetickým produktům. Najdeme ho v kabelce, pohozený na stole v práci, doma na nočním stolku nebo pečlivě zařazený mezi lahvičky a flakonky v koupelně. Pravdou je, že většina žen ho příliš neřeší a často není věrná ani značce, ani kvalitě.

A jak si vlastně krém na ruce vybírat? Stejně jako u jakéhokoli produktu sledovat především složení. Nepotřebujete přece ruce omastit, ale spíše vyživit a dostat do pokožky látky, které pomohou její regeneraci a pružnějšímu mladšímu vzhledu.

Krém na ruce by se měl používat alespoň čtyřikrát denně, proto by měl mít příjemnou konzistenci a po jeho použití byste neměli mít pocit umaštěných rukou. Jemná a nerušivá vůně je už jen bonus. Vyzkoušejte tu naši medovou.

Hmotnost: 50g