🚗 Při objednávce nad 1500 Kč doprava přes Balíkovnu a PPL - výdejní místo ZDARMA 🚗 Standardně je cena dopravy od 59 Kč

Propolisová tinktura 28g s kapátkem

Propolis je silně antiseptický a protibakteriální. V místě aplikace působí propolis analgeticky, po jeho užití přestává rána bolet a velice rychle se začne hojit. Je to skutečně silný přírodní přípravek. Neměl by se ale užívat dlouhodobě, protože na něj může vzniknout alergie.

Propolisová tinktura:

• obsahuje antimikrobiální látky
• přírodní surovina
• snadné a rychlé použití

Hmotnost: 28 g

149 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení
Propolisová tinktura 28g s kapátkem
Kvalitně a šetrně
Kvalitně a šetrně
Klademe důraz na kvalitní a šetrné zpracování
Med pečlivě zabalíme
Med pečlivě zabalíme
Sklenice medu obdržíte v pořádku
Med z čisté přírody
Český med z čisté přírody
Okolí našich úlů není nijak průmyslově zatíženo

Detailní popis produktu

Propolisová tinktura

Propolis je silně antiseptický a protibakteriální. V místě aplikace působí propolis analgeticky po užití přestává rána bolet a velice rychle se začne hojitPropolis je skutečně silný přírodní přípravek a neměl by se užívat dlouhodobě. Může vzniknout alergie.

Propolisové kapky můžete používat na řadu vnějších problémů, zejména plísně a kožní onemocnění. Použít je můžete také při bodové aplikaci například na afty.

Použití propolisové tinktury: K masáži a zpevnění dásní při paradentóze, na různé oděrky apod. Zředěním ve vodě, čaji, nebo mléku (do 100 ml 10 - 30 kapek) se používají k výplachu dutiny ústní, např. při zánětech, zápachu. Zakalení do běla je při ředění přirozené. Z dobrých zkušeností našich zákazníků: na opary, afty, otoky, ústní a krční záněty, při bolestech zubů. Při každodenním potírání ničí bradavice a kuří oka. Při okamžité aplikaci na popáleniny zabraňuje utvoření puchýře. 

Návod k použití propolisové tinktury: Aplikujte bodově na postiženou oblast, např. vatovou tyčinkou na afty nebo na ekzém kdekoli na povrchu kůže. Počítejte s tím, že přírodní léčba nezabere do druhého dne. Výrobek není určený pro děti.

Propolisová tinktura s praktickým kapátkem

Co je to ten propolis?

Propolis je tuhá, hnědá pryskyřičná látka vyráběná včelkami k dezinfekčním a stavebním účelům. Základem je pryskyřice získaná ze stromů, kterou včely zpracovávají za pomoci enzymů ve svých žlázách. Na rozdíl od včelího vosku má mimo jiné i antibakteriální účinky, takže jej včelky používají k utěsnění drobných mezer v úlu nebo pokrytí cizorodých těles jako ochranu proti nákaze. Propolisu celkově včelky nevyrábí moc, je to poměrně vzácný materiál. I proto jsou propolisové tinktury vysoce ceněnými včelími produkty!

Díky propolisu žijí včelky na Zemi už miliony let – jen díky jeho antimikrobiálním účinkům přežívají ve zdraví. Využijte jeho mocné přírodní vlastnosti i vy!

Hmotnost: 28 g