🚗 Při objednávce nad 1500 Kč doprava přes Balíkovnu a PPL - výdejní místo ZDARMA 🚗 Standardně je cena dopravy od 59 Kč

Ozdoba z včelího vosku - květina

Závěsná dekorace ve tvaru květiny se vyrábí z pravého včelího vosku.

Můžete si ji pověsit do okna, na zeď nebo ji použít jako závěsnou dekoraci na dveře hned u vstupu do bytu nebo domu. Poslouží jako originální velikonoční výzdoba, nebo jen tak pro radost. 

Zavěšením těchto voskových ozdob vytvoříte netradiční výzdobu svého domova, který navíc provoní svou příjemnou přírodní vůní.

Rozměry:
Výška - 5 cm
Šířka - 5 cm

39 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení
Ozdoba z včelího vosku - květina
Kvalitně a šetrně
Kvalitně a šetrně
Klademe důraz na kvalitní a šetrné zpracování
Med pečlivě zabalíme
Med pečlivě zabalíme
Sklenice medu obdržíte v pořádku
Med z čisté přírody
Český med z čisté přírody
Okolí našich úlů není nijak průmyslově zatíženo

Detailní popis produktu

Pravý včelí vosk od včel z Cidliny

Vosková závěsná dekorace – Květina – se vyrábí ze 100% včelího vosku od našich včel, které chováme na území Kraje Vysočina, konkrétně v obci Cidlina. Odstíny jednotlivých dávek vosku se mohou mírně lišit, takže je možné, že některé ozdoby budou světlejší, jiné naopak tmavší. Je to přirozená věc a nejedná se o vadu.

Mírné nedostatky jsou známkou ruční práce - každá vosková svíce či ozdoba je 100% ruční prací, takže je možné, že v malých detailech se mohou závěsné dekorace či svíčky lišit, ale nebojte se, nejedná se o nějak viditelné odlišnosti. 

Ať už svíce nebo ozdoby odléváme je do silikonových forem, kde jsou po zchladnutí připravené k vyloupnutí z formy a na cestu k vám!

Skladování

Vlastností čistého pravého včelího vosku je, že se na něm po nějaké době vytvoří tzv. voskový květ (našedlá patina), kterého se lze jednoduše zbavit pomocí horkého vzduchu například z fénu na vlasy.