Dnes doprava přes Balíkovnu ZDARMA při objednávce nad 1000 Kč! :)

Plovoucí svíce z včelího vosku

Kód: 390
Neohodnoceno
99 Kč
Skladem

Svíce z pravého včelího vosku - Plovoucí svíce ve tvaru květiny

Vhodné pro vytvoření vánoční atmosféry ve Vašich domovech.
Zapálená svíce krásně provoní Vaši domácnost. Vhodné je svíce umístit do nádoby s vodou, zapálit a užívat si příjemnou atmosféru.

4 ks

Nenechávejte hořící svíci bez dozoru dospělé osoby.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svíce z pravého včelího vosku - Plovoucí svíce ve tvaru květiny

Pravý včelí vosk od včel z Cidliny

Tato vosková svíce je vyrobena ze 100% včelího vosku od našich včel, které chováme na území Kraje Vysočina, konkrétně v obci Cidlina. Odstíny jednotlivých dávek vosku se mohou mírně lišit, takže je možné, že některé produkty jsou světlejší, jiné naopak tmavší. Je to přirozená věc a nejedná se o vadu.

Mírné nedostatky jsou známkou ruční práce - každá vosková svíce, dekorace či ozdoba je 100% ruční prací, takže je možné, že v malých detailech se mohou ozdobičky, dekorace či svíčky lišit, ale nebojte se, nejedná se o nějak viditelné odlišnosti. 

Ať už svíce, dekorace nebo ozdoby odlíváme do silikonových forem, kde po zchladnutí jsou připravené k vyloupnutí z formy a na cestu k Vám!

Skladování

Čistý pravý včelí vosk má takovou vlastnost, že po nějaké době se na vosku vytvoří tzv. voskový květ (našedlá patina), kterého se lze jednoduše zbavit pomocí horkého vzduchu například z fénu na vlasy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vánoční
Hmotnost: 0.05 kg
Ověřeno zákazníky