🚗 Při objednávce nad 1500 Kč doprava přes Balíkovnu a PPL - výdejní místo ZDARMA 🚗 Standardně je cena dopravy od 59 Kč

Plovoucí svíce z včelího vosku

Plovoucí svíce z včelího vosku ve tvaru květiny u vás doma vytvoří krásnou vánoční atmosféru. Zapálená svíce navíc provoní vaši domácnost nenahraditelnou přírodní vůní pravého včelího vosku. Svíce je vhodné umístit do nádoby s vodou, zapálit, a pak už si jen můžete užívat tuhle krásnou vánoční dekoraci v její plné síle. 

4 ks

Nenechávejte hořící svíci bez dozoru dospělé osoby.

 

99 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
Plovoucí svíce z včelího vosku
Kvalitně a šetrně
Kvalitně a šetrně
Klademe důraz na kvalitní a šetrné zpracování
Med pečlivě zabalíme
Med pečlivě zabalíme
Sklenice medu obdržíte v pořádku
Med z čisté přírody
Český med z čisté přírody
Okolí našich úlů není nijak průmyslově zatíženo

Detailní popis produktu

Svíce z pravého včelího vosku - Plovoucí svíce ve tvaru květiny

Pravý včelí vosk od včel z Cidliny

Plovoucí voskové svíce se vyrábí ze 100% včelího vosku od našich včel, které chováme na území Kraje Vysočina, konkrétně v obci Cidlina. Odstíny jednotlivých dávek vosku se mohou mírně lišit, takže je možné, že některé ozdoby budou světlejší, jiné naopak tmavší. Je to přirozená věc a nejedná se o vadu.

Mírné nedostatky jsou známkou ruční práce - každá vosková svíce či ozdoba je 100% ruční prací, takže je možné, že v malých detailech se mohou závěsné dekorace či svíčky lišit, ale nebojte se, nejedná se o nějak viditelné odlišnosti. 

Ať už svíce nebo ozdoby odléváme je do silikonových forem, kde jsou po zchladnutí připravené k vyloupnutí z formy a na cestu k vám!

Skladování

Vlastností čistého pravého včelího vosku je, že se na něm po nějaké době vytvoří tzv. voskový květ (našedlá patina), kterého se lze jednoduše zbavit pomocí horkého vzduchu například z fénu na vlasy.