A je VYPRODÁNO! Letos jste vzali naše MEDY takovým útokem, že veškeré zásoby medu jsou pryč. Dovolte tedy, abychom Vám nabídly naše voskové svíčky a dekorace, kosmetiku ze včelích produktů a dárkové balíčky z nich. Na další med musíme počkat do nové sezóny. O prvním medu v roce 2020 Vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení. Abychom stihli bez problému doručit balíček k Vám do Štědrého dne, odesíláme objednávky přijaté do 13. prosince. Objednávky po tomto datu spadnou do lednové expedice. Děkujeme za pochopení a přejeme krásně prožité Vánoce a šťastný vstup do roku 2020!

PŘEDSTAVENÍ NOVÉHO WEBU

VÍTEJTE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

Dovolte nám, abychom Vás přivítali na našem novém webu, který doufáme, že bude přínosnější a příjemnější pro Vás i pro nás. 

Kromě klasického e-shopu, který jsme měli již i na předešlých stránkách, zde naleznete nově například blog, kam se budeme snažit co nejčastěji dávat naše poznatky či nějaké zajímavosti z toho našeho krásného řemesla. 

Chtěl bych Vás tedy ještě poprosit o pochopení nepatrných nedostatků. Všechno bychom chtěli během prvních několika dnů odstranit.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásný začátek nového týdne.

Petr Špaček
Včelařství Špaček
26. listopadu 2018

 

 

Ověřeno zákazníky